с. Мислова. Мисловецький заклад дошкільної освіти Підволочиської селищної ради

Правила прийому

Правила прийому у ЗДО

Прийом дитини до комунального закладу дошкільної освіти здійснюється  директором відповідно до отриманого батьками або особи, яка їх замінює, упродовж періоду комплектації новостворених груп наприкінці оздоровчого періоду (серпень) поточного року та упродовж календарного року у разі вивільнення місць у відповідному  закладі дошкільної освіти.

У даний заклад дошкільної освіти, потрібно такі документи, які необхідні для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення «Про дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 №305 (зі змінами):

- Заява батьків або особи, яка їх замінює.

- Медична довідка про стан здоров’я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний навчальний заклад.

- Довідка дільничного лікаря про епідеміологічне оточення.

- Свідоцтво про народження дитини.

У разі відсутності вільних місць в обраному закладі дошкільної освіти та відмови батьків або осіб, які їх замінюють, від іншого запропонованого дитячого садка, заявка залишається в Реєстрі до моменту вивільнення місця.

Держава гарантує надання пільг при влаштуванні в заклад дошкільної освіти:

Для встановлення пільг на перебування дитини у садочку:

1. 50%

1. довідка про склад сім`ї,

2. ксерокопія посвідчення, що сім`я багатодітна.

_____________________________________________________________

1. 100%

1.  довідка про склад сім`ї

2.   довідки про отримання доходів членів сім`ї .

Правила закладу дошкільної освіти

Прийом дітей здійснюється  з 8-00  до 9-30. В разі відсутності дитини за хворобою або за сімейними обставинами батьки повинні вранці до 9-00 повідомити про те, з якої  причини відсутня дитина.

У разі відсутності дитини у дошкільному закладі більше,ніж 3 дні, батьки зобов'язані надати довідку від лікаря про стан здоров' я дитини.

Приводити дитину батьки повинні в ЗДО здоровою, чистою та охайною.

Віддавати дитину особисто тільки вихователю і освідомлювати його про стан здоров 'я дитини.

Забороняється забирати дитину з закладу неповнолітнім, незнайомцям, особам у нетверезому стані.

Батьки можуть зайти до групової кімнати тільки з дозволу вихователя, або директора дошкільного закладу.

Батьки повинні своєчасно сплачувати за утримання дитини у дошкільному закладі згідно квитанції, до 10 числа поточного місяця.

Батьки повинні відвідувати батьківські збори, приймати активну участь у діяльності закладу та у заходах, що проводить ЗДО.

За дитиною зберігається місце в ЗДО в разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів) згідно "Положення про дошкільний навчальний заклад" п.11.

Відрахування дітей із ЗДО може здійснюватись:

- за бажанням батьків, або осіб, які їх замінюють

- на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в ЗДО цього типу

- у разі відсутності дитини без поважних причин більше 2-х місяців

- у разі несплати впродовж 2-х місяців за харчування дитини після встановленого терміну.

Електронний  запис  дітей до дошкільних закладів.

Багато батьків не раз стикалися з проблемою отримання  місця для своїх дітей в дитячому садку. Тепер для них створено можливість поставити свою дитину в чергу, не виходячи  з дому. Для цього необхідно заповнити форму у розділі «Мої заявки» на сайті  isuo.org. Далі можна відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги.  Крім того, є можливість переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в дошкільні установи, дізнатися всю необхідну інформацію про всі дитячі садки обраного  регіону.

Шановні батьки, на сайті електронної реєстрації надана можливість подачі  заяви для постановки на облік  у відділі освіти адміністрації району (за місцем проживання) дитини, що потребує місце в закладі дошкільної освіти. Для успішної  реєстрації Вашої дитини в електронній черзі при заповненні форми заяви, Вам необхідно вказати достовірну інформацію. Подавати заявку можна лише в один дошкільний  заклад. При необхідності, обраний ЗДО можна змінити, звернувшись до відповідальної особи. Подача в електронному вигляді заяви забезпечує попередню реєстрацію дитини в електронній черзі з визначенням дати постановки на облік, яка є основою формування черговості.

Для підтвердження інформації, зазначеної в заяві, необхідно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви звернутися до відповідальної особи у відділі освіти (в дошкільному  закладі) з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, документ, що підтверджує наявність пільг) або прикріпити до заяви скан-копії вищевказаних  документів. Якщо заповнена Вами форма заяви за змістом не буде відповідати оригіналам документів або доданим скан-копіям, Вашу заяву буде анульовано. Якщо інформація, зазначена в заяві, підтверджена документами, то дитина отримує постійну реєстрацію в електронній черзі за первісною датою подання заяви в електронному вигляді.

Перед початком роботи ознайомтесь з інструкцією по електронній реєстрації для батьків.

З повагою, адміністрація ЗДО